Wykład otwarty Prof. Boeinga – piątek 31/10/2014

Klinika Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych UMP serdecznie zaprasza wszystkich P.T. Pracowników oraz Studentów UMP na wykład otwarty pt. „Implementing and running large cohort studies: EPIC and the German National Cohort as examples.”

Wykład wygłosi Prof. dr hab. HEINER BOEING z German Institute od Human Nutrition w Poczdamie.

h_boeing

Prof. dr hab. HEINER BOEING jest kierownikiem Zakładu Epidemiologii Niemieckiego Instytutu Żywienia Człowieka w Poczdamie, vice-prezydentem Niemieckiego Towarzystwa Żywienia, wybitnym naukowcem, autorem ponad 750 publikacji naukowych (index Hirscha 70).

Wykład odbędzie się w dn. 31.10.2014 (piątek) w godz. 10:00-11:00 w sali wykładowej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33.

Z wyrazami szacunku,
prof. dr hab. n. med. Jarosław Walkowiak