Poznańskie spotkania – Gastroenterologia i żywienie dzieci

Klinika Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych serdecznie zaprasza na konferencję naukową „Poznańskie spotkania – Gastroenterologia i żywienie dzieci”, dedykowaną Jubileuszowi 80. urodzin Pana Profesora Mariana Krawczyńskiego, która odbędzie się w Auli Polskiej Akademii Nauk przy ul. Wieniawskiego 17/19 w Poznaniu w dniu 22 listopada 2014 roku. Swój udział z wykładami potwierdzili JM Rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu prof. dr hab. Jacek Wysocki oraz prezes Wielkopolskiej Izby Lekarskiej dr n. med. Krzysztof Kordel.

9:00 – 10:30 Codzienne wyzwania
- Czy dzięki szczepieniom uwolnimy dzieci od chorób zakaźnych? – Jacek Wysocki
- Prawne wyzwania codziennej pracy pediatry i lekarza rodzinnego – Krzysztof Kordel

10:30 – 11:00 Przerwa kawowa